DHI-VTH5221DW-S2 7 "IP монітор - справжній хаб управління домашньою або офісною системою охорони. Цей відеодомофон впевнено поєднує в собі функціональність викликів та контроль датчиків тривоги, роблячи його ідеальним рішенням для забезпечення безпеки та комфорту вашого приміщення.
Завдяки 7-дюймовому TFT LCD дисплею з роздільною здатністю 1024x600, ви отримуєте чітке та насичене зображення, яке відтворюється в приємному білому корпусі. Сенсорні кнопки забезпечують легке та зручне керування пристроєм.
За допомогою всеспрямованого мікрофона та вбудованого динаміка, ви зможете вести якісні двосторонні розмови, що робить спілкування зі відвідувачами більш ефективним та безпечним. Інтерфейси Ethernet та Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n) забезпечують швидке та надійне підключення до вашої мережі.
Крім того, DHI-VTH5221DW-S2 має вбудований слот для Micro SD картки з підтримкою до 32Гб пам'яті, що дозволяє зберігати записи або фотографії безпосередньо на пристрої.
Технічні характеристики:
- Операційна система: Embedded LINUX OS
- Аудіо компресія: Г.711
- Ethernet: RJ45 10/100 Мбіт / с
- Тривожні входи: 6 провідних зон / 8 бездротових (433 МГц)
- Релейні виходи: 1
- RS485: 1
- Живлення: DC 12В або PoE (802.3af)
- Потужність споживання: 7 Вт
- Робоча температура: -10 ° ~ + 55 ° С
- Вологість: 10 ~ 90%
- Розміри: 215 х 140 х 21 мм
- Монтаж: накладний
DHI-VTH5221DW-S2 7 "IP монітор є надійним та функціональним пристроєм, який забезпечить високий рівень контролю та безпеки вашого будинку або офісу. Завдяки його продуманій конструкції та розширеним можливостям, ви отримаєте повний контроль над зовнішніми подіями та забезпечите комфортне спілкування з відвідувачами. Не сумнівайтеся у високій якості та надійності цього монітора, оскільки він має гарантійний строк на 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки | Накладной, Накладной на кронштейн |
| Интерфейс | Проводной |
| Протокол связи | Wi-Fi, RJ-45, TCP, IP |
| Количество абонентов | 1 |
| Связь с абонентом | Громкая связь |
| Входы для подключения | 2+4 |
| Наличие блока памяти | Да |
| Регистрация событий | Фото/Видео и информация о событии |
| Монитор | |
| Монитор | LCD TFT |
| Размер монитора | 7 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Подсветка экрана | Да |
| Дополнительные | |
| Подсветка клавиш | Да |
| Подключение дополнительного монитора | Да |
| Датчик движения | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Вандалозащищенность | Нет |
| Общие | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 21 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 8 715 ₴
